Neabliacinis atjauninimas

lazerio poveikis odai neabliacinio atjauninimo metu

Fiziologinis senėjimas, susijęs su laiku ir veikiamas išorinių veiksnių, yra natūralus ir neišvengiamas gyvenimo aspektas, turintis įtakos visoms žmogaus kūno ir audinių funkcijoms, įskaitant odą.

Natūralų senėjimo procesą pagreitina išoriniai aplinkos veiksniai (ultravioletinė spinduliuotė, dūmai, alkoholis, tarša ir kt. ). Šis senėjimo procesas vadinamas fotosenėjimu. Visa tai pasireiškia odos plonėjimu, elastingumo praradimu ir suglebimu, raukšlių atsiradimu, netolygios odos spalvos atsiradimu, pigmentacijos ir paviršinių kraujagyslių atsiradimu, taip pat odos paviršiaus nelygumais.

Neabliacinis odos atjauninimas – tai kosmetinė procedūra, skirta gydyti odos senėjimo apraiškas, pagerinti jos tekstūrą ir elastingumą, panaikinti raukšles, randus po spuogų, amžiaus dėmes, tuo pačiu minimaliai traumuojanti ir trumpą reabilitacijos laikotarpį.

Šiuolaikinį požiūrį į odos atjauninimą vis dažniau lydi minimaliai invazinės odos senėjimo procedūros.

Nabliatyvus odos atjauninimas yra efektyvus sprendimas pagerinti odos išvaizdą, spalvą ir tekstūrą be ilgo atsigavimo laikotarpio, o tai labai svarbu socialiai aktyviems pacientams.

Egzistuoja kelių tipų lazeriai ir impulsinės šviesos sistemos, skirtos neabliaciniam odos atjauninimui. Kiekvienas iš skirtingų bangos ilgių selektyviai veikia pasirinktus taikinius veiksmo vidinėje odoje (struktūroje), esant tam tikram įsiskverbimo gyliui. Tokio poveikio tikslas – pašalinti kraujagysles, pigmentinius pažeidimus, taip pat pradėti neokolagenezę. Tinkamas lazerio šaltinis ir impulsinės šviesos spektras turi būti parenkamas individualiai kiekvieno paciento gydymui.

Kaip tai veikia?

Neabliacinio odos atjauninimo metodas gali būti dalinis arba ne. Neabliacinis lazerinis atjauninimas atliekamas naudojant tokius lazerinius šaltinius kaip Er: Glass 1540 nm frakcinis lazeris, Nd: YAP 1340 nm frakcinis lazeris, Nd: YAG neabliacinis lazeris, kurie prasiskverbia giliai į odą be jos išgaravimo. Šios technikos privalumas yra tas, kad procedūros metu neatliekamas dalinis ar visiškas epidermio pašalinimas, todėl pašalinamos odos foto ir chroniškumo problemos SmartXide DOT prietaisas turi trumpą reabilitacijos laikotarpį, nes nereikia laukti epidermio atsinaujinimo.

Frakcinis neabliacinis gydymas lazeriu sukuria tikslinę ir kontroliuojamą audinių denatūraciją dideliame gylyje atskirų mikrostulpelių pavidalu, apsuptų atskirų, nepažeistų audinių. Šis aspektas yra pagrindinis pranašumas, palyginti su tradiciniais, nedaliniais metodais. Kai tik įvyksta audinių denatūracija mikrokolonėlėse, prasideda atsigavimo procesas, dėl kurio susidaro naujas kolagenas ir oda šveičiama, taigi ir pašalinama jos dischromija. Šį procesą paspartina ištekliai, kurie greitai patenka iš sveikų audinių dalių, supančių lazeriu denatūruotas sritis.

SmartXide DOT lazerinė sistema – tai naujoviškas keturių energijos šaltinių derinys vienu metu viename įrenginyje. DOT technologija specialiai sukurta įvairaus sudėtingumo neabliacinėms odos atjauninimo procedūroms. DOT1540 yra daugiaplatformė, aprūpinta lazeriu (Er: Glass ir Nd: YAP) impulsiniu šviesos šaltiniu. Tai leidžia selektyviai kovoti su odos netobulumais ir senėjimo požymiais, atkuriant odos elastingumą, šalinant smulkias raukšleles ir kapiliarus.

Frakcinis lazeris ER: STIKLAS

Er: Stiklinis lazeris, kurio bangos ilgis 1540 nm, šio bangos ilgio absorbcija vandenyje sukuria mikrokoaguliacijos zonas (taškelius) audinyje, o tai skatina kolageno skaidulų remodeliavimąsi. Šis lazeris rekomenduojamas plonai odai, vidutinio sunkumo raukšlėms ir randams po spuogų. Vieno apšvitinimo lazeriu metu sukuriama tūkstančiai 100 mikronų skersmens taškų (frakcinė technologija), juos supančios sveiko audinio dalys, epidermio barjeras lieka nepažeistas.

Dalinis ND: YAP LASER

1340 nm Nd: YAP antgalis užtikrina stipresnį įsiskverbimą į audinius ir didesnį smūgio gylį, kad pašalintų randus ir randus, taip pat randus po spuogų.

infraraudonųjų spindulių antgalis

Infraraudonųjų spindulių antgalio bangų ilgių diapazonas (750-1800 nm), infraraudonųjų spindulių spektras labai gerai sugeria vandenį. Infraraudonoji spinduliuotė yra visiškai saugi, kai ilgai kaitinama giliai dermoje. Infraraudonųjų spindulių dangtelis skirtas palaidai, suglebusiai odai, suspaudžiant ir skatinant naujų kolageno skaidulų augimą. Tokios spinduliuotės poveikį lemia didelis jauninantis ir kėlimo efektas.

FT blykstės priedas

Galimybė rinktis iš 5 skirtingų keičiamų šviesos filtrų (radiacijos spektras nuo 500-1200 nm iki 650-1200 nm) siūlo universalų ir daugiafunkcį įrankį fotoatjauninimui, kraujagyslių ir pigmentinių patologijų gydymui, taip pat fotoepiliacijai.