Naudojimo instrukcijos Biorecin

„Biorecin“ kremo naudojimo instrukcijos

Raukšlės nemalonios visoms merginoms Lietuvoje ir jos norėtų jų atsikratyti. Tai dabar įmanoma naudojant naujovišką įrankį. Biorecinas yra tirštas pieniškas kremas, turintis vaistinių augalų kvapą. Jo naudojimas padės išlyginti dermatologinį palengvėjimą per trumpiausią įmanomą laiką, kad greičiau pasikeistų dermoje.

„Biocerin“ kremo naudojimo instrukcijos

Geriausias laikas naudoti ryte ir vakare. Tiesą sakant, šiomis valandomis audinių atkūrimo judesiai yra daugiausia aktyvūs.

Kaip naudoti Biorecin kremą? Procedūros išvakarėse reikia išvalyti veidą vandeniu ir muilu ar kitomis higienos priemonėmis, nusausinti. Tada iš mėgintuvėlio turite ištraukti norimą kremo gausą ir paskirstyti jį plona plėvele ant odos. Norėdami pagreitinti Biorecin kremo absorbciją, tikslinga jį šiek tiek įtrinti sukamaisiais masažo judesiais. Didelis dėmesys turėtų būti skiriamas vietoms šalia lūpų, akių, tarp antakių.

Kurso trukmė - vienas mėnuo. Su ryškiomis, labai giliomis raukšlėmis rekomenduojama tai pakartoti po 10 dienų pertraukos. Reikia tam tikro laikotarpio, kad kūnas galėtų prisitaikyti prie didelės medžiagų apykaitos. Pradiniai rezultatai bus puikiai matomi po savaitės taikymo.

Norint padidinti terapinį poveikį, nebūtina pridėti Biorecin dozių. Galų gale, jame yra didelės koncentracijos biologiškai aktyvių ingredientų. Jų visiškai pakanka greitai išlyginti ir sutvirtinti odą.

Trumpos naudojimo instrukcijos
Kaip naudoti Neleiskite
1. Išvalykite veidą, išspauskite kremo ir sukamaisiais judesiais įtrinkite odą. Nenaudokite kremo ilgiau kaip 30 dienų iš eilės, nenutraukite kurso po pirmųjų rezultatų ir nedidinkite Biorecin dozės.
2. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, naudokite Biorecin ryte ir prieš miegą.
3. Gali būti naudojamas odos priežiūrai kiekvieną dieną ir po makiažo. Jei reikia, galite pakartoti kursą po 10 dienų.

Biorecin kremo naudojimo ypatybės

Svarbiausia yra užbaigti gydymo kursą nesustojant po tarpinių rezultatų. Negalite tiesiog nustoti naudoti kremą neužbaigę viso kurso, nes tai neužtikrins šio efekto ir neleis jums visiškai mėgautis rezultatais po tepimo. Štai kodėl turite aiškiai ir atidžiai laikytis instrukcijų.

Naudojimo indikacijos

Biorecin kremas nuo senėjimo padarys jūsų mergaitę jaunesnę. Jis veiksmingai kovoja su tokiomis su amžiumi susijusiomis problemomis:

  • Susiraukia tarp antakių.
  • Sausa oda.
  • Flabbiness.
  • Blyški veido spalva.
  • Raukšlės aplink lūpas.
  • Mėlynės, maišeliai po akimis.

Kontraindikacijos vartoti

Biorecin - kremas nuo raukšlių yra tikrai saugus, nes jo sudėtis yra pagaminta tik iš natūralių ingredientų. Vienas naudojimo apribojimas yra asmeninė alergija vienam iš ingredientų.